Úvod Referencie Dodali sme moderné vybavenie pre technickú univerzitu v Plzni

Dodali sme moderné vybavenie pre technickú univerzitu v Plzni

Pre Západočeskej univerzity v Plzni sme dodali betónové sférické trojuholníky, atypické betónové kruhové kvetináče pre malé stromčeky a  atypické betónové odpadkové koše s pozinkovanou vložkou. Všetky nami dodané vybavenie má skutočne moderný dizajn a perfektne sa hodí k celkovému konceptu budovy.


Pre technickú univerzitu v Plzni sme dodali nasledujúce vybavenie:

  •     Atypické betónové sférické trojuholníky majú nielen moderný dizajn, ale predovšetkým sú praktické a plne nahradzujú funkciu lavičky. Tieto trojuholník sú 1,5 tony ťažké a ich špeciálny tvar bol pre nás orieškom nielen pri výrobe, ale aj pri preprave a usadiť sa. Študenti a zamestnanci školy si na nich teraz môžu posedieť, oddýchnuť a príjemne tu stráviť svoj voľný čas.


  •     Atypické betónové kruhové kvetináče, ktoré sme dodali pre technickú univerzitu v Plzni, sú vhodné pre malé stromčeky. Tieto betónové kvetináče majú moderný dizajn a hodia sa tak k ostatnému vybavenie, ktoré sme dodali. Výhodou betónových kvetináčov je ich dlhá životnosť a odolnosť voči nepriaznivému počasiu všetkého druhu prípadne vandalizmu. Navyše je vďaka ich vysokej hmotnosti znemožnená ich krádež.

  •     Atypické betónové odpadkové koše s pozinkovanou vložkou vynikajú rovnako ako ostatné vybavenie predovšetkým svojím moderným dizajnom. Výhodou betónových odpadkových košov je ich vysoká odolnosť a životnosť až niekoľko desiatok rokov.

Páči sa vám toto vybavenie? Môžeme pre vás vytvoriť rovnaké alebo podobné! Kontaktujte nás.

Položky označené hviezdičkou (*), sú povinné

RSSRSS

Novinky

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stôl s ktorým je minimálna údržba a je náročné ho preniesť, čo berieme ako výhodu. Napr. pri umiestnení v odľahlých častiach. O tejto inovácii sme snívali dlho, ale až vďaka koróny sme si na túto novinkou urobili čas. Absolútne bezúdržbové a všetkým živlom odolné betónové sedení lavíc so stolom. Vhodné najmä do verejných priestorov, ale doslova sa nestratí ani na vašej záhrade na samote.

Zistite, aký je význam slova mobiliár

Zistite, aký je význam slova mobiliár

8. 12. 2014

Viete, aký je všeobecný význam slova mobiliár? A viete, čo všetko znamená mobiliár od spoločnosti ADVAS? Radi vám na tieto otázky odpovieme.

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

18. 11. 2014

Využite našich dlhoročných skúseností. Vieme, aký mobiliár vám vydrží nepoškodený a stále pekný po dlhé roky. Vyberte si parkový mobilář z nášho eshopu, alebo si napíšte o ponuku na mieru.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

10. 11. 2014

Pripravte sa na tohtoročnú zimu kúpi nádoby na posyp. Nádoby majú objem až 1100 litrov, sú maximálne odolné a môžete ich ukotviť k zemi.

Zobraziť všetky novinky