Úvod Referencie Kvitnúce lavička v Ostrave

Kvitnúce lavička v Ostrave

Kvitnúce lavička v Ostrave

V Ostrave na sídlisku majú nové lavičky a to nie len tak obyčajné. Sú to veľké kvetináče, na ktorých je pripevnený pevný sedák, takže kvetináč spĺňa aj funkciu lavičky. Celé to vzniklo ako nápad jednej ostravskej miestnej samosprávy, ktorá má občas problém s vandalizmom, ale kvôli pár jedincom nechce nechať svojich obyvateľov bez mestského mobiliáru. Preto si u nás objednali pol tonový kvetináč a naň sme namontovali lavičku z veľmi odolného dreva ktorým je sibírsky smrekovec.

Celý tento kus je veľmi odolný nielen voči počasiu, ale aj voči vandalizmu.

  • Pôdorys samotného kvetináča je 40 x 120 cm
  • Výška kvetináča je 100 cm
  • Váha jednej kvitnúce lavičky je 500 kg


Sedák lavičky je v pohodlnej výške od zeme, takže sa na lavičke naozaj dobre sedí. Na jar samospráva osadí lavičky kvetinami a vznikne kvitnúce lavička.

Ako vyzerajú kvitnúce lavičky v Ostrave na sídlisku?

tn_obrazek_194.jpg

tn_obrazek_193.jpg

tn_obrazek_192.jpg

tn_obrazek_191.jpg

tn_obrazek_190.jpg

Chceli by ste tiež vyrobiť podobnú lavičku na mieru? Napíšte nám, nás betónovanie baví a spoločne určite niečo vymyslíme.

Položky označené hviezdičkou (*), sú povinné

RSSRSS

Novinky

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stôl s ktorým je minimálna údržba a je náročné ho preniesť, čo berieme ako výhodu. Napr. pri umiestnení v odľahlých častiach. O tejto inovácii sme snívali dlho, ale až vďaka koróny sme si na túto novinkou urobili čas. Absolútne bezúdržbové a všetkým živlom odolné betónové sedení lavíc so stolom. Vhodné najmä do verejných priestorov, ale doslova sa nestratí ani na vašej záhrade na samote.

Zistite, aký je význam slova mobiliár

Zistite, aký je význam slova mobiliár

8. 12. 2014

Viete, aký je všeobecný význam slova mobiliár? A viete, čo všetko znamená mobiliár od spoločnosti ADVAS? Radi vám na tieto otázky odpovieme.

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

18. 11. 2014

Využite našich dlhoročných skúseností. Vieme, aký mobiliár vám vydrží nepoškodený a stále pekný po dlhé roky. Vyberte si parkový mobilář z nášho eshopu, alebo si napíšte o ponuku na mieru.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

10. 11. 2014

Pripravte sa na tohtoročnú zimu kúpi nádoby na posyp. Nádoby majú objem až 1100 litrov, sú maximálne odolné a môžete ich ukotviť k zemi.

Zobraziť všetky novinky