Úvod Referencie Lavičky URBAN na Masarykovej stanici v Prahe

Lavičky URBAN na Masarykovej stanici v Prahe

Masarykovo nádraží v Prahe prechádza postupne veľkou rekonštrukciou a má sa stať výkladnou skriňou Českých dráh. Stanica by malo zlúčiť tradičnú podobu s modernými službami a zázemím nielen pre cestujúcich, ale aj pre Pražanov. Hlavná budova stanica je z roku 1845 z pôvodnej doby, kedy sa nádražie otvorilo a tým patrí medzi najstaršie železničnej stanici v Prahe. Ide teda o veľmi významnú pražskú pamiatku a tomu musí byť prispôsobená aj citlivá rekonštrukcia stanice.

Výrobca lavičiek ADVAS dodával lavičky URBAN, ktoré vynikajú svojou jednoduchou konštrukciou, ktorá neruší okolité vzhľad a tým zapadne takmer do akéhokoľvek exteriéru. Na prianie zákazníka sme vytvorili pevné podstavy zladené v rovnakom farebnom odtieni ako ostatné kovové konštrukcie historickej budovy.

Lavička pôsobí vzdušným dojmom aj napriek tomu, že sú na lavičkách použitá 40 mm hrubá dubová dosky, ktorá opäť ladí s okolitými drevenými prvkami budovy.

tn_obrazek_189.jpg

tn_obrazek_186.jpg

tn_obrazek_185.jpg

tn_obrazek_188.jpg

tn_obrazek_183.jpg

tn_obrazek_184.jpg

Kontaktný formulár

Položky označené hviezdičkou (*), sú povinné

RSSRSS

Novinky

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stôl s ktorým je minimálna údržba a je náročné ho preniesť, čo berieme ako výhodu. Napr. pri umiestnení v odľahlých častiach. O tejto inovácii sme snívali dlho, ale až vďaka koróny sme si na túto novinkou urobili čas. Absolútne bezúdržbové a všetkým živlom odolné betónové sedení lavíc so stolom. Vhodné najmä do verejných priestorov, ale doslova sa nestratí ani na vašej záhrade na samote.

Zistite, aký je význam slova mobiliár

Zistite, aký je význam slova mobiliár

8. 12. 2014

Viete, aký je všeobecný význam slova mobiliár? A viete, čo všetko znamená mobiliár od spoločnosti ADVAS? Radi vám na tieto otázky odpovieme.

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

18. 11. 2014

Využite našich dlhoročných skúseností. Vieme, aký mobiliár vám vydrží nepoškodený a stále pekný po dlhé roky. Vyberte si parkový mobilář z nášho eshopu, alebo si napíšte o ponuku na mieru.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

10. 11. 2014

Pripravte sa na tohtoročnú zimu kúpi nádoby na posyp. Nádoby majú objem až 1100 litrov, sú maximálne odolné a môžete ich ukotviť k zemi.

Zobraziť všetky novinky