Úvod Referencie Nové lavičky aj odpadkové koše pre športový areál Bavlna v Hradci Králové

Nové lavičky aj odpadkové koše pre športový areál Bavlna v Hradci Králové

Kedysi zanedbané športoviská, dnes výstavné športový areál v Hradci Králové - tak sa opísať areál Bavlna, u ktorého rozsiahlej rekonštrukcie sme boli aj my. Vybavili sme ho totiž vysoko odolnými betónovými lavičkami ak nim doplnia sa betónovými odpadkovými košmi.

Betónové lavičky patrí medzi jedny z najobľúbenejších produktov v našej ponuke. dizajnovo jednoduché, maximálne účelné a navyše ich železobetónová konštrukcia spoľahlivo odoláva nepriaznivým vplyvom počasia i nájazdom vandalov. Drevená operadla a sedáky skvele zapadnú do každého parku i záhrady.

Betónové odpadkové koše 4hran svojim dizajnom skvele dopĺňa vyššie spomínané lavičky. Koše sme dodali v rovnakej povrchovej úprave, aby sme dosiahli dokonalé zhody s lavičkami.

tn_obrazek_162.jpg

tn_obrazek_161.jpg

tn_obrazek_160.jpg

tn_obrazek_159.jpg

RSSRSS

Novinky

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stôl s ktorým je minimálna údržba a je náročné ho preniesť, čo berieme ako výhodu. Napr. pri umiestnení v odľahlých častiach. O tejto inovácii sme snívali dlho, ale až vďaka koróny sme si na túto novinkou urobili čas. Absolútne bezúdržbové a všetkým živlom odolné betónové sedení lavíc so stolom. Vhodné najmä do verejných priestorov, ale doslova sa nestratí ani na vašej záhrade na samote.

Zistite, aký je význam slova mobiliár

Zistite, aký je význam slova mobiliár

8. 12. 2014

Viete, aký je všeobecný význam slova mobiliár? A viete, čo všetko znamená mobiliár od spoločnosti ADVAS? Radi vám na tieto otázky odpovieme.

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

18. 11. 2014

Využite našich dlhoročných skúseností. Vieme, aký mobiliár vám vydrží nepoškodený a stále pekný po dlhé roky. Vyberte si parkový mobilář z nášho eshopu, alebo si napíšte o ponuku na mieru.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

10. 11. 2014

Pripravte sa na tohtoročnú zimu kúpi nádoby na posyp. Nádoby majú objem až 1100 litrov, sú maximálne odolné a môžete ich ukotviť k zemi.

Zobraziť všetky novinky