Úvod Referencie Odpadkové koše pred vedeckou knižnicou v Hradci Králové

Odpadkové koše pred vedeckou knižnicou v Hradci Králové

Pred vedeckou knižnicou v centre Hradca Králové sa odteraz nachádza 2 nerezové odpadkové koše z našej dielne. Jedná sa o nerezové koše s vložkou a prelismi, ktoré sa skvele hodia k celkovému konceptu budovy. Praktickosť ide u nich ruka v ruke s moderným dizajnom. Hodí sa teda do centier miest, na frekventovanej ulice aj do obytných zón.

Účelné a zároveň pekné, čo myslíte?

Nerezový odpadkový koš před knihovnou venkovní odpadkové koše

Do tohto odpadkového koša sa umiestňujú igelitové vrecia o objeme 100 litrov. Nerezové koše majú navyše aj popolník s dômyselnou konštrukciou, ktorá bráni prepadávaniu žeravých ohorkov na odpad vo vnútri.

Okrem nerezových odpadkových košov ponúkame aj ďalšie varianty vonkajších odpadových nádob. Mali by ste o ne záujem? Pozrite sa do sekcie kovovej odpadkové koše a vyberte si.

tn_obrazek_170.jpg

tn_filename_167.jpg

tn_filename_166.jpg

tn_filename_168.jpg

Dopytujete mestský mobiliár? Napíšte si o ponuku na mieru

Položky označené hviezdičkou (*), sú povinné

RSSRSS

Novinky

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stôl s ktorým je minimálna údržba a je náročné ho preniesť, čo berieme ako výhodu. Napr. pri umiestnení v odľahlých častiach. O tejto inovácii sme snívali dlho, ale až vďaka koróny sme si na túto novinkou urobili čas. Absolútne bezúdržbové a všetkým živlom odolné betónové sedení lavíc so stolom. Vhodné najmä do verejných priestorov, ale doslova sa nestratí ani na vašej záhrade na samote.

Zistite, aký je význam slova mobiliár

Zistite, aký je význam slova mobiliár

8. 12. 2014

Viete, aký je všeobecný význam slova mobiliár? A viete, čo všetko znamená mobiliár od spoločnosti ADVAS? Radi vám na tieto otázky odpovieme.

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

18. 11. 2014

Využite našich dlhoročných skúseností. Vieme, aký mobiliár vám vydrží nepoškodený a stále pekný po dlhé roky. Vyberte si parkový mobilář z nášho eshopu, alebo si napíšte o ponuku na mieru.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

10. 11. 2014

Pripravte sa na tohtoročnú zimu kúpi nádoby na posyp. Nádoby majú objem až 1100 litrov, sú maximálne odolné a môžete ich ukotviť k zemi.

Zobraziť všetky novinky