Úvod Referencie Vybavenie pre dopravné ihrisko v Hradci Králové

Vybavenie pre dopravné ihrisko v Hradci Králové

Na jeseň 2015 sme dodali betónové lavičky bez operadiel a betónové stoly na detské dopravné ihrisko v Hradci Králové. Do časti Třebeš v Hradci Králové tak putovali nami vyrobené betónové sedacie súpravy, ktoré budú slúžiť pre občerstvenie detí a rodičov na dopravnom ihrisku.
Na detské dopravné ihrisko v TREBES sme dodali

  • Betónové lavičky bez operadla - Tieto univerzálne lavičky majú podstavy zo železobetónovej konštrukcie. Ich sedadlo je vyrobený z 3 masívnych dosiek. Najčastejšie tieto lavičky dodávame na záhrady, autobusové zastávky alebo na odpočinkové miesta pre zamestnancov.
  • Betónový stôl - Betónové stoly sú dokonale pevné a vysoko odolné. Nosnú konštrukciu majú z železobetónové podstavy a spája ju oceľová tyč v spodnej časti. Vďaka hmotnosti stola sa nemusíte báť, že by ho niekto presúval. Je tiež možné ho ukotviť do zeme.

Vyrobíme pre vás mestský mobiliár na zákazku, napíšte nám

Položky označené hviezdičkou (*), sú povinné

RSSRSS

Novinky

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stôl s ktorým je minimálna údržba a je náročné ho preniesť, čo berieme ako výhodu. Napr. pri umiestnení v odľahlých častiach. O tejto inovácii sme snívali dlho, ale až vďaka koróny sme si na túto novinkou urobili čas. Absolútne bezúdržbové a všetkým živlom odolné betónové sedení lavíc so stolom. Vhodné najmä do verejných priestorov, ale doslova sa nestratí ani na vašej záhrade na samote.

Zistite, aký je význam slova mobiliár

Zistite, aký je význam slova mobiliár

8. 12. 2014

Viete, aký je všeobecný význam slova mobiliár? A viete, čo všetko znamená mobiliár od spoločnosti ADVAS? Radi vám na tieto otázky odpovieme.

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

18. 11. 2014

Využite našich dlhoročných skúseností. Vieme, aký mobiliár vám vydrží nepoškodený a stále pekný po dlhé roky. Vyberte si parkový mobilář z nášho eshopu, alebo si napíšte o ponuku na mieru.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

10. 11. 2014

Pripravte sa na tohtoročnú zimu kúpi nádoby na posyp. Nádoby majú objem až 1100 litrov, sú maximálne odolné a môžete ich ukotviť k zemi.

Zobraziť všetky novinky