zahradzovacie stĺpiky ADVAS

Betónové zahradzovacie stĺpiky ideálnym riešením pre zabránenie vjazdu alebo parkovanie vozidla. Povrch zahrazovacího stĺpika upravíme podľa vášho želania, ponúkame vám hladký alebo tryskaný betón. Stĺpik štvorhranný podstavec, ktorý možno zapustiť do zeme alebo nechať zahradzovací stĺpik ako voľne stojace.


 • Druhy katalógu

Betónová zábrana kocka

 • € 108.26 Cena bez DPH

Skladom

Betónová zábrana skosená

 • od € 195.22

Skladom

Betónový zahradzovací stĺpik

 • € 130.00 Cena bez DPH

Skladom

Betónový stĺpik s okom

 • od € 138.70 Cena bez DPH

SkladomMedzi najväčšie výhody betónových Zahradzovací stĺpikov patrí predovšetkým ich hmotnosť, vďaka ktorej znemožňujú nielen odcudzenie, ale tiež odolávajú napríklad náraze auta. Konečnú povrchovú úpravu stĺpika urobíme podľa priania zákazníka. Zahradzovacie stĺpiky môžete tak zladiť s ďalším vybavením mestského mobiliáru, napríklad s betónovými koši na odpadky.


Renovujte vybavenie mestského mobiliáruKaždý mestský mobiliár starne a je nutné ho po čase vymeniť. V eshope ADVAS nakúpite všetko potrebné, od parkových lavičiek po zahradzovacie betónovej stĺpiky. Výrobou mestského mobiliáru sa zaoberáme od roku 2004. Vo vlastnom výrobnom závode v Librantice tiež vyvíjame nové postupy výroby a technológie. Naším cieľom je vždy vaša spokojnosť, preto sa vám maximálne prispôsobíme.

Kontaktujte nás

ADVAS s.r.o.
LIBRANTICE 18
503 46

Tel.: +420 724 375 911 

        +420 604 802 600


E-mail: advas@advas.cz

 • Od roku 2004 sa zaoberáme výrobou mestského mobiliáru
 • Predávame výrobky pre mestské časti a obce
 • Ponúkame výrobky tiež pre vašu záhradu
 • Väčšina našich výrobkov je na sklade za skvelé ceny
 • Specializoujeme sa na výrobky z betónu, liatiny, ocele a dreva
 • Výrobnú halu máme v Librantice pri Hradci Králové

RSSRSS

Novinky

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stôl s ktorým je minimálna údržba a je náročné ho preniesť, čo berieme ako výhodu. Napr. pri umiestnení v odľahlých častiach. O tejto inovácii sme snívali dlho, ale až vďaka koróny sme si na túto novinkou urobili čas. Absolútne bezúdržbové a všetkým živlom odolné betónové sedení lavíc so stolom. Vhodné najmä do verejných priestorov, ale doslova sa nestratí ani na vašej záhrade na samote.

Zistite, aký je význam slova mobiliár

Zistite, aký je význam slova mobiliár

8. 12. 2014

Viete, aký je všeobecný význam slova mobiliár? A viete, čo všetko znamená mobiliár od spoločnosti ADVAS? Radi vám na tieto otázky odpovieme.

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

18. 11. 2014

Využite našich dlhoročných skúseností. Vieme, aký mobiliár vám vydrží nepoškodený a stále pekný po dlhé roky. Vyberte si parkový mobilář z nášho eshopu, alebo si napíšte o ponuku na mieru.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

10. 11. 2014

Pripravte sa na tohtoročnú zimu kúpi nádoby na posyp. Nádoby majú objem až 1100 litrov, sú maximálne odolné a môžete ich ukotviť k zemi.

Zobraziť všetky novinky