Úvod Odpadkové koše Kovové koše Odpadkový kôš ANTIVANDAL

Odpadkový kôš ANTIVANDAL

Odpadkový kôš ANTIVANDAL
Kôš Antivandal má uzamykateľné dvierka
Pozinkovaná vložka, ktorá je v cene koša Antivandal je umiestnená na zinkované podložky, aby pri manipulácii s vložkou nedochádzalo k poškodeniu povrchovej úpravy dna konštrukcie koša a následnej korózii.
Kôš Antivandal je možné pevne priskrutkovať k zemi cez 4 kotviace otvory. Vďaka tomu vydrží aj na odľahlých miestach.
Vzorkovník štandardných farieb. Pri objednaní 12 a viac košov nalakujeme do akéhokoľvek odtieňa.

 • Rozmery: 37 x 39 x 98 cm
 • Objem: 65 litrov
 • Materiál: zinkovaný plech + termoplastická farba
 • Montáž: volne alebo ukotvený k zemi
 • Detailné informácie

Cena bez DPH € 325.65
Cena s DPH € 394.04
 Stk
Dostupnosť produktov Nie je skladom
Kód OKA

Detailný popis Odpadkový kôš ANTIVANDAL

Vypočuli sme požiadavky a pripomienky našich zákazníkov z vedenia technických služieb miest, obcí a správy nehnuteľností budov. Vyrobili sme odpadkový kôš Antivandal, ktorý je veľmi odolný vandalizmu a poveternostným vplyvom, ale zároveň veľmi vkusne spracovaný.

Základom odolnosti je sila materiálu a jeho povrchová úprava. Tu sme nešetrili a kôš Antivandal vyrábame z 2,5 mm hrubého pozinkovaného plechu, ktorý následne lakujeme termoplastickou práškovou farbou.

Termoplastická prášková farba má oproti bežným farbám zvýšenú odolnosť voči opotrebovaniu, chemickým látkam (graffiti) aj náročnému počasiu. Bola navrhnutá pre odolnosť v morskom prostredí, takže výborne odoláva soli, piesku a slnku. Je odolná voči kyselinám a ľahko opraviteľná. Zároveň si zachováva farbu a atraktívny vzhľad po celé desaťročia.

Za uzamykateľnými dvierkami koša Antivandal je pozinkovaná vložka. Je umiestnená na pozinkované klzáky, ktoré chránia farbu dna opadkového koša pri opakovanej manipulácii s vložkou. Táto pozinkovaná vyberateľná nádoba je v cene koša.

Odpadkový kôš Antivandal je pripravený na kotvenie cez 4 kotviace otvory.

Nepáči sa Vám odtieň farby antracit RAL 7016, koše na fotografiu? Vyberte si iný zo vzorkovníka v galérii. Pri objednaní 12 a viac kusov Vám opadkové koše nalakujeme do akejkoľvek farby zo vzorkovníka RAL. Upozorňujeme, že každý monitor a fotografia zobrazuje odtieň farby trochu inak ako je v reáli. Pre presný výber odtieňa odpadkového koša Antivandal odporúčame vyberať z fyzického vzorkovníka v predajniach farieb.

Odpadkové koše na triedený odpad

Na prianie Vám môžeme celé koše alebo len ich dvierka nalakovať do rôznych farieb a polepiť samolepkami na recykláciu ako to robíme pri našich okrúhlych košoch.

Dopravu Vám zaistíme kamkoľvek. Pre kalkuláciu ceny za dopravu kliknite prosím na kúpiť a vyplňte svoje údaje. V tejto fáze sa k ničomu nezaväzujete a zasielate len dopyt. Objednávka to bude až vo chvíli, keď nám odsúhlasíte ponúknutú cenu za dopravu.

Alternatívne produkty k Odpadkový kôš ANTIVANDAL

Kontaktujte nás

ADVAS s.r.o.
LIBRANTICE 18
503 46

Tel.: +420 724 375 911 

        +420 604 802 600


E-mail: advas@advas.cz

 • Od roku 2004 sa zaoberáme výrobou mestského mobiliáru
 • Predávame výrobky pre mestské časti a obce
 • Ponúkame výrobky tiež pre vašu záhradu
 • Väčšina našich výrobkov je na sklade za skvelé ceny
 • Specializoujeme sa na výrobky z betónu, liatiny, ocele a dreva
 • Výrobnú halu máme v Librantice pri Hradci Králové

RSSRSS

Novinky

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stôl s ktorým je minimálna údržba a je náročné ho preniesť, čo berieme ako výhodu. Napr. pri umiestnení v odľahlých častiach. O tejto inovácii sme snívali dlho, ale až vďaka koróny sme si na túto novinkou urobili čas. Absolútne bezúdržbové a všetkým živlom odolné betónové sedení lavíc so stolom. Vhodné najmä do verejných priestorov, ale doslova sa nestratí ani na vašej záhrade na samote.

Zistite, aký je význam slova mobiliár

Zistite, aký je význam slova mobiliár

8. 12. 2014

Viete, aký je všeobecný význam slova mobiliár? A viete, čo všetko znamená mobiliár od spoločnosti ADVAS? Radi vám na tieto otázky odpovieme.

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

18. 11. 2014

Využite našich dlhoročných skúseností. Vieme, aký mobiliár vám vydrží nepoškodený a stále pekný po dlhé roky. Vyberte si parkový mobilář z nášho eshopu, alebo si napíšte o ponuku na mieru.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

10. 11. 2014

Pripravte sa na tohtoročnú zimu kúpi nádoby na posyp. Nádoby majú objem až 1100 litrov, sú maximálne odolné a môžete ich ukotviť k zemi.

Zobraziť všetky novinky