Úvod Videogaléria

Videogaléria nášho mobilného inventára

Pripravili sme pre vás videogalériu, v ktorej si môžete prezrieť na vlastné oči nesporné výhody našich produktov. Mnohé z nich nemá na našom trhu konkurenciu. Presvedčíme vás o kvalite aj premyslenosti betónových kvetináčov, nerezových a betónových odpadkových košov, stĺpikov a ďalších pomôcok, ktoré sú nielen praktické, ale vo vašom meste sa budú aj skvele vynímať.

Pozrite si naše videá

Aj pre vás vyrobíme mestský mobiliár. Spracujeme vám cenovú ponuku, napíšte nám!

Nerezový odpadkový kôš s popolníkom


Pozrite si naše nerezové odpadkové koše, ktoré nemajú na trhu konkurenciu. Vybrať si ich môžete s popolníkom, alebo bez popolníka. Obsluha i údržba košov je jednoduchá a mysleli sme aj na ich uchytenie k zemi. Dovnútra koša sa obsluha dostane pomocou trojhranného kľúča, ktorý je samozrejme súčasťou balenia. Objednať si k nim môžete aj pozinkovanú vyberateľnú vložku, ktorá nahradí igelitové vrecia.

Betónové odpadkové koše


Betónové odpadkové koše u nás nájdete v troch veľmi obľúbených prevedeniach. Už mnoho rokov vám ponúkame tri tvary s rôznymi povrchmi. Vybrať si môžete guľatý kôš betón-drevo, betónový šesťhran, alebo betónový štvorhran. Koše s pozinkovanými vložkami sú navyše veľmi odolné proti vandalizmu aj nepříznivosti počasie. Presvedčte sa v našom videu, že ani oheň im neublíži.

Betónový zahradzovací stĺpik


Presvedčíme vás o stabilite našich betónových zahradzovacie stĺpikov. Riadne s nimi ohraničíme priestorov proti vjazdu či parkovanie vozidiel. Vďaka štvorcové základni a váhe 160 kg je takmer nemožné ho niekam posunúť alebo prevrátiť. Aj tak môžete vďaka prevedení základňu stĺpika zapustiť do zeme.

Betónové kvetináče


Ako architektonický estetický doplnok aj ako účinná zábrana vjazdu vozidlám slúži betónové kvetináče našej výroby. Vyrobíme vám mnoho typov a tvarov a veľkostí kvetináčov s najrôznejšie povrchovou úpravou. Po vyplnení zeminou a vysádzanie kvetinami nemusíte kvetináče vďaka vysokej hmotnosti kotviť do zeme. Kvetináč vám navyše môžeme vyrobiť aj na zákazku podľa vášho želania.

Betónový stojan na bicykle


Ponúkame vám unikátne stojany na bicykle, ktoré sa skvele hodia do ulíc miest a obcí. Stojan na bicykle ocenia ako turisti-cyklisti pricestuje do vášho mesta, tak miestne obyvateľstvo. Navrhli sme ho s dôrazom na vysokú funkčnosť, praktickosť a estetiku. Vďaka tomu náš stojan skvele doplní každý vonkajší priestor. Výhodou tohto betónového stojanu na bicykle je, že do neho možno zaparkovať takmer akýkoľvek typ kolies. Kónicky tvarované drážky sú schopné pojať ako širokú, tak tenkú pneumatiku.


Betónová lavička ADVAS LOP


Betónová lavička ADVAS LOP vyzerá vzdušne, a napriek tomu má vlastnosti masívne lavičky. Vďaka svojej veľkej hmotnosti zostane vždy tam, kde ju umiestnite. Konštrukciu tvorí pevné železobetónové podstavca, ktoré sú spracované do najmenšieho detailu. Táto lavička svojím moderným vzhľadom zapadne ako do exteriérov kancelárskych komplexov, tak do nových parkov.


Kovová lavička ALEX


Kovová lavička ALEX je príjemne ľahká, a tak sa dá veľmi ľahko prenášať. Možno ju ľahko ukotviť pomocou štyroch kotviacich bodov. Konštrukciu tvorí moderná a vzdušná rúrková konštrukcia ošetrená syntetickou farbou. Sedadlo a operadlo tvoria masívne smreková dosky. Vďaka pohodlným podrúčkam si na lavičke krásne odpočiniete.


Liatinová lavička Schonbrunn


Liatinová lavička Klasik sa perfektne hodí na vašu záhradku alebo napríklad do zámockého parku. Sedák tejto lavičky je v ideálnej výške a operadlo má veľmi príjemný sklon. Konštrukciu lavičky tvoria silné liatinové podstavce a masívne drevo. Na vaše želanie ju môžeme upraviť pre ukotvenie, aby bolo zabránené prípadné nežiaduce manipuláciu. Lavička je vďaka impregnáciu vhodná pre trvalé vonkajšie použitie.

Vytvoríme vám cenovú ponuku na mieru, kontaktujte nás

Položky označené hviezdičkou (*), sú povinné

RSSRSS

Novinky

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

Inovácia piknikového stola. Betónová doska a betónový sedák.

17. 2. 2021

Nový piknikový stôl s ktorým je minimálna údržba a je náročné ho preniesť, čo berieme ako výhodu. Napr. pri umiestnení v odľahlých častiach. O tejto inovácii sme snívali dlho, ale až vďaka koróny sme si na túto novinkou urobili čas. Absolútne bezúdržbové a všetkým živlom odolné betónové sedení lavíc so stolom. Vhodné najmä do verejných priestorov, ale doslova sa nestratí ani na vašej záhrade na samote.

Zistite, aký je význam slova mobiliár

Zistite, aký je význam slova mobiliár

8. 12. 2014

Viete, aký je všeobecný význam slova mobiliár? A viete, čo všetko znamená mobiliár od spoločnosti ADVAS? Radi vám na tieto otázky odpovieme.

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

Parkový mobiliár: Poctivá česká výroba pre krásu mestských parkov!

18. 11. 2014

Využite našich dlhoročných skúseností. Vieme, aký mobiliár vám vydrží nepoškodený a stále pekný po dlhé roky. Vyberte si parkový mobilář z nášho eshopu, alebo si napíšte o ponuku na mieru.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

Buďte na tohtoročnú zimu pripravení. Kúpte si nádoby na posyp.

10. 11. 2014

Pripravte sa na tohtoročnú zimu kúpi nádoby na posyp. Nádoby majú objem až 1100 litrov, sú maximálne odolné a môžete ich ukotviť k zemi.

Zobraziť všetky novinky